Dom ProduktyMaszyna kawitacyjna Lipo

8.4 "Ekran dotykowy LCD Laserowa maszyna do kawitacji Lipo Częstotliwość 5MHz 100KPA

Orzecznictwo
dobra jakość Maszyna do depilacji laserowej diody 808nm na sprzedaż
dobra jakość Maszyna do depilacji laserowej diody 808nm na sprzedaż
Opinie klientów
Wygląd urządzeń kosmetycznych LaserTell to profesjonalny projekt, jaki kiedykolwiek spotkałem, po przetestowaniu maszyny DEMO stwierdzam, że jakość jest niezawodna!

—— Ali - Niemcy

Produkty LaserTell'r są najlepsze w Chinach. Zamówię więcej i przedstawię LaserTell moim znajomym lekarzom.

—— Dr Ahmed

Sprzedaliśmy swój pierwszy iMED naszemu klientowi i ma on bardzo dobrą jakość, a my lubimy lepsze złącza na ramię! Teraz mogę rozpocząć kampanię, którą rozmawialiśmy !!!

—— Gomez - USA

Jako Med & Cosmetic Dermatologist, czas jest ograniczony, więc po ustanowieniu mojego pierwszego Spa, LaserTell obsłużyło wszystkie wymagania sprzętowe, aby dopasować się do mojego budżetu!

—— Dr Sharat - Indie

Im Online Czat teraz

8.4 "Ekran dotykowy LCD Laserowa maszyna do kawitacji Lipo Częstotliwość 5MHz 100KPA

Chiny 8.4 "Ekran dotykowy LCD Laserowa maszyna do kawitacji Lipo Częstotliwość 5MHz 100KPA dostawca
8.4 "Ekran dotykowy LCD Laserowa maszyna do kawitacji Lipo Częstotliwość 5MHz 100KPA dostawca 8.4 "Ekran dotykowy LCD Laserowa maszyna do kawitacji Lipo Częstotliwość 5MHz 100KPA dostawca 8.4 "Ekran dotykowy LCD Laserowa maszyna do kawitacji Lipo Częstotliwość 5MHz 100KPA dostawca 8.4 "Ekran dotykowy LCD Laserowa maszyna do kawitacji Lipo Częstotliwość 5MHz 100KPA dostawca 8.4 "Ekran dotykowy LCD Laserowa maszyna do kawitacji Lipo Częstotliwość 5MHz 100KPA dostawca

Duży Obraz :  8.4 "Ekran dotykowy LCD Laserowa maszyna do kawitacji Lipo Częstotliwość 5MHz 100KPA

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny (zaprojektowane w Wielkiej Brytanii)
Nazwa handlowa: LaserTell
Orzecznictwo: CE/ROHS/SGS/ISO13485/TUV
Numer modelu: vBody

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1KPL
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Aluminiowe pudełko do pakowania
Czas dostawy: w ciągu 5 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 300 zestawów miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Skoncentrowana technologia: Kawitacja + Lipo Laser (dioda) + próżnia + ułamkowe RF Kawitacja ultradźwiękowa: 40 KHz, 25 W, 3 poziomy, 1 * ¢ 80 mm,
Lipo Laser: Maks. 100 mW, 650nm (Laser diodowy), 6 × wkładki Lipo (duże), 2 × wkładki Lipo (małe), Ciśnienie próżniowe: 0-100KPA
Ułamkowe RF: Moc RF 30 W, częstotliwość 5 MHz, Pokaz: Ekran dotykowy LCD o przekątnej 8,4 cala

8.4 "Ekran dotykowy LCD Laserowa maszyna do kawitacji Lipo Częstotliwość 5MHz 100KPA

Dane techniczne:

Moc szczytowa
1000 W
Pokaz
Ekran dotykowy LCD o przekątnej 8,4 cala
Skoncentrowana technologia
Kawitacja + Lipo Laser (dioda) + próżnia + ułamkowe RF
typ dostawy
Puls; CW
Kawitacja ultradźwiękowa
Częstotliwość
40 kHz
Moc wyjściowa
25W
Poziom wyjściowy
3
Rozmiar plamki rękojeści
1 * ¢ 80mm
Lipo Laser
Moc wyjściowa / każda dioda
Maks. 100 mW
Długość fali
650nm (laser diodowy)
Rozmiar plamki rękojeści
6 × Lipo Pads (duże)
2 × Lipo Pads (małe)
Odkurzać
Ciśnienie próżniowe
0-100KPA
Ułamkowe RF
Moc RF
30 W
Częstotliwość
5 MHz

I. Cicha kawitacja

Kawitacja 40KHz (technologia Slient Technology)

Kawitacyjne głowice ultradźwiękowe uwalniające 40 000 Hz (mniejszy i o wiele potężniejszy) potężny ultradźwiękowy, szybki wibruje komórki tłuszczowe, wytwarza niezliczoną ilość próżniowej kieszeni powietrznej do iz komórek, silnie atakuje komórki tłuszczowe, sprawia, że ​​błona komórkowa wytwarza wewnętrzne pękanie, więc jak rozpuszczać trójgliceryd za glicynę i wolny kwas tłuszczowy.

Zalety:

za. Bezpieczeństwo;

b. Inteligencja;

do. Długi czas pracy;

Jak wszyscy wiemy, bardziej gorąca głowica kawitacyjna, krótszy czas życia dla kawitacji głowy, więc około 10 razy czas pracy może być przedłużony przez tę nową technologię regulacji częstotliwości inteligencji i może zaowocować wieloma pieniędzmi;

re. Lepszy efekt leczenia;

Z drugiej strony moc wyjściowa zostanie zwiększona, a jej efektywny wynik będzie szybko widoczny.

II. RF - wygodniejszy, bardziej inteligentny

RF, wykorzystująca specjalną technologię z czujnikiem dotykowym, może pochwalić wewnętrzną procedurę RF, aby rozpocząć i zakończyć pracę podczas leczenia, normalne RF, gdy w warunkach pracy będzie transmitować energię za każdym razem, gdy dotknie skóry, czy nie, ale 3D SMART RF nie zrobi tego, ponieważ czujnik dotykowy może wykryć stan, RF działa tylko do momentu dotknięcia skóry sondy RF, a światło będzie włączone, następnie energia RF będzie emitować od niskiej do wysokiej automatycznie dostosowywanej do temperatury skóry, co zwiększy współczynnik bezpieczeństwa do w dużym stopniu.

Pozwala to skutecznie uniknąć nieprzyjemnego uczucia spowodowanego przez jednorodną dystrybucję częstotliwości radiowych.

Energia wyjściowa bez wyładowań impulsowych i porażenia prądem elektrycznym jest bardziej stabilna i niezawodna w przypadku leczenia na dużej powierzchni ciała

III. Vacuum RF dla ciała

Multi-polarna energia RF wnika w warstwy skóry, aby selektywnie ogrzać tkankę skórną i dodatkową matrycę komórkową, w której osadzone są włókna kolagenowe. Miejscowe ogrzewanie powoduje natychmiastowe kurczenie się włókien kolagenowych, a jednocześnie zwiększa metabolizm fibroblastów, przyspieszając w ten sposób produkcję nowych włókien kolagenowych i elastycznych.

Skurcz włókien kolagenowych i regeneracja kolagenu i elastycznych złogów, napinają warstwy skóry, tworząc gładszą, zdrowszą i młodszą skórę.

IV. LED Photon:

Czerwone światło (650 - 730 nm):

Pobudzić produkcję kolagenu. Kolagen jest niezbędnym białkiem stosowanym do naprawy uszkodzonej tkanki i wymiany starej tkanki. Najlepsze dla cienkich linii, zmniejszają wielkość porów, spuchnięte po operacji.

V. Wielobiegunowy RF dla twarzy i oczu

Ponieważ kolagen skóry brodawkowatej może natychmiast się kurczyć, gdy temperatura mieści się w przedziale od 60 do 70 stopni Celsjusza, po zabiegu zmarszczek klient może natychmiast wyczuć efekty skurczu skóry podczas jej podnoszenia i uelastyczniania. Gdy kolagen jest wytwarzany w sposób ciągły, grubość i gęstość skóry brodawkowatej skóry może zostać zwiększona, aby usunąć zmarszczki, wyeliminować blizny, przywrócić elastyczność i połysk skóry oraz sprawić, by była blond i gładka. Podczas gdy kolagen jest zwiększony, świeża skóra jest generowana w pozycji operacyjnej, a zmarszczki są usuwane przez dużą ilość komórek. Ponadto, gdy kora bez elastyczności lub grubej warstwy rogowej w obszarze ze zmarszczkami zostanie oddzielona, ​​otaczająca skóra zostanie również odnowiona.

VI. Laser lipowy do ciała i kończyn

Lipoliza laserowa zyskuje coraz większą popularność jako procedura dla brzucha, ramion, męskich piersi,

biodra i zewnętrzne uda, a także mniejsze obszary ciała, takie jak przedefiniowanie linii szczęki,

okolice szyi i podbródka. Niesie za sobą mniejsze ryzyko niż tradycyjna liposukcja i jest mniej inwazyjną procedurą chirurgiczną

wymagające mniej nacięć i powodujące mniej blizn. Korzystamy z liposukcji laserowej po zabiegu liposukcji cieczowej na całej skórze.

Jak to działa?
Kawitacja ultradźwiękowa:
Kawitacja oparta na technologii ultradźwiękowej umożliwia skoncentrowanej energii strzelanie bezpośrednio do pacjenta w określonej strefie i jest w stanie selektywnie zakłócać podskórne komórki tłuszczowe, pozostawiając skórę, tkankę naczyniową, nerwową i mięśniową niezmienioną. Po zniszczeniu tkanki tłuszczowej tłuszcz w postaci trójglicerydów jest uwalniany do płynu śródmiąższowego między komórkami, gdzie enzymatycznie metabolizowany jest do glicerolu i wolnych kwasów tłuszczowych. Rozpuszczalny w wodzie glicerol jest wchłaniany przez układ krwionośny i stosowany jako źródło energii, podczas gdy nierozpuszczalne wolne kwasy tłuszczowe są transportowane do wątroby, gdzie są przetwarzane jak każdy inny kwas tłuszczowy - w tym kwasy tłuszczowe z pożywienia. Większość pacjentów wyraźnie widzi pewne zmniejszenie obwodu po pojedynczym leczeniu, ale zaleca się dalsze leczenie.
Lipo Laser (dioda):
Lipo Energia lasera bezpiecznie wnika w skórę działając na komórki tłuszczowe (warstwa podskórna). Po przeniknięciu komórek uwalniają one kwasy tłuszczowe, wodę i glicerol lub triglicerydy. Trójglicerydy uwalniane z komórek tłuszczowych i ciała są wykorzystywane jako źródło energii. Komórki tłuszczowe kurczą się znacznie, powodując utratę cala i usunięcie cellulitu.
Odkurzać:
Próżniowe i specjalnie zaprojektowane rolki do Masażu mechanicznego wygładzają skórę, aby ułatwić bezpieczne i wydajne dostarczanie energii cieplnej. Wynik netto zwiększa metabolizm zmagazynowanej energii, zwiększa drenaż limfatyczny i zmniejsza lub zmniejsza rozmiar rzeczywistych komórek tłuszczowych i komór tłuszczowych.
Ułamkowe RF:
Technologia ta implementuje interakcję wielu źródeł RF w celu kontrolowanego dostarczania energii do warstwy rogowej naskórka, naskórka i skóry właściwej. W tym samym czasie maleńkie elektrody dostarczają energii wystarczającej do osiągnięcia pożądanego stopnia ablacji. Szereg składa się z wielu elektrod tworzących mikro-ułamkową siatkę kropek ablacyjnych dla minimalnego przestoju i szybkiego powrotu do zdrowia.

Aplikacje:

1. Rzeźba ciała, budowa ciała, leczenie cellulitu
2. Drenaż limfy, Przyspieszenie krążenia krwi i promowanie przemiany materii
3. Zmniejsz drobne linie i zmarszczki
4. Podnieś, tonuj i rozjaśnij twarz
5. Dokręć skórę na pachach i nogach
6. Obrysuj i zaciśnij brzuszek po ciąży
7. Zachowaj "krepę" jak skórę na dekolcie, szyi, rękach, kolanach itp

vBody

Szczegóły kontaktu
Beijing LaserTell Medical Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Lasertell

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty