Dom ProduktyMaszyna kawitacyjna Lipo

puszka pieniędzy 100mW Wielobiegunowe RF Lipo Laserowe próżniowe głowice ultradźwiękowe Maszyny o wysokiej częstotliwości

Orzecznictwo
Chiny Beijing LaserTell Medical Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Beijing LaserTell Medical Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Wygląd urządzeń kosmetycznych LaserTell to profesjonalny projekt, jaki kiedykolwiek spotkałem, po przetestowaniu maszyny DEMO stwierdzam, że jakość jest niezawodna!

—— Ali - Niemcy

Produkty LaserTell'r są najlepsze w Chinach. Zamówię więcej i przedstawię LaserTell moim znajomym lekarzom.

—— Dr Ahmed

Sprzedaliśmy swój pierwszy iMED naszemu klientowi i ma on bardzo dobrą jakość, a my lubimy lepsze złącza na ramię! Teraz mogę rozpocząć kampanię, którą rozmawialiśmy !!!

—— Gomez - USA

Jako Med & Cosmetic Dermatologist, czas jest ograniczony, więc po ustanowieniu mojego pierwszego Spa, LaserTell obsłużyło wszystkie wymagania sprzętowe, aby dopasować się do mojego budżetu!

—— Dr Sharat - Indie

Im Online Czat teraz

puszka pieniędzy 100mW Wielobiegunowe RF Lipo Laserowe próżniowe głowice ultradźwiękowe Maszyny o wysokiej częstotliwości

Chiny puszka pieniędzy 100mW Wielobiegunowe RF Lipo Laserowe próżniowe głowice ultradźwiękowe Maszyny o wysokiej częstotliwości dostawca
puszka pieniędzy 100mW Wielobiegunowe RF Lipo Laserowe próżniowe głowice ultradźwiękowe Maszyny o wysokiej częstotliwości dostawca

Duży Obraz :  puszka pieniędzy 100mW Wielobiegunowe RF Lipo Laserowe próżniowe głowice ultradźwiękowe Maszyny o wysokiej częstotliwości

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny (zaprojektowane w Wielkiej Brytanii)
Nazwa handlowa: LaserTell
Orzecznictwo: CE/ROHS/SGS/ISO13485/TUV
Numer modelu: vBody

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1KPL
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Aluminiowe pudełko do pakowania
Czas dostawy: w ciągu 5 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 300 zestawów miesięcznie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Skoncentrowana technologia: Kawitacja + Lipo Laser (dioda) + próżnia + frakcyjny RF Kawitacja ultradźwiękowa: 40 KHz, 25 W, 3 poziomy, 1 * ¢ 80 mm,
Lipo Laser: Max. 100mW, 650nm (laser diodowy), 6 × Lipo Pads (duży), 2 × Lipo Pads (mały), Ciśnienie próżniowe: 0-100 kPa
Ułamkowe RF: Moc RF 30 W, częstotliwość 5 MHz, Pokaz: 8,4 "ekran dotykowy LCD True Color
High Light:

Cavitation Slimming Machine

,

Lipo Slim Machine

100 mW Wielobiegunowe RF Lipo Laserowa kawitacja próżniowa Ultradźwięki o wysokiej częstotliwości


Dane techniczne:

Moc szczytowa
1000 W.
Pokaz
8,4 "ekran dotykowy LCD True Color
Skoncentrowana technologia
Kawitacja + Lipo Laser (dioda) + próżnia + frakcyjny RF
typ dostawy
Puls; CW
Kawitacja ultradźwiękowa
Częstotliwość
40 kHz
Moc wyjściowa
25 W.
Poziom wyjściowy
3)
Rozmiar plamki prostnicy
1 * ¢ 80 mm
Lipo Laser
Moc wyjściowa / każda dioda
Max. 100mW
Długość fali
650nm (laser diodowy)
Rozmiar plamki prostnicy
6 × Lipo Pads (duże)
2 × Lipo Pads (małe)
Odkurzać
Ciśnienie próżniowe
0-100 kPa
Ułamkowe RF
Moc RF
30 W.
Częstotliwość
5 MHz

I. Cicha kawitacja

Kawitacja 40 kHz (technologia Slient)

Kawitacyjne głowice ultradźwiękowe uwalniają 40 000 Hz (im mniejszy, tym mocniejszy) potężne ultradźwiękowe, szybkie wibrują komórki tłuszczowe, wytwarzają niezliczone próżniowe kieszenie powietrzne do i z komórek, silnie uderzają w komórki tłuszczowe, powodują, że błona komórkowa wytwarza wewnętrzne pękanie, więc aby rozpuścić trójgliceryd, który będzie glicyryną i wolnym kwasem tłuszczowym.

Zalety:

za. Bezpieczeństwo;

b. Inteligencja;

do. Długi czas pracy;

Jak wszyscy wiemy, im gorętsza głowica kawitacyjna, tym krótszy czas życia głowicy kawitacyjnej, dzięki czemu nowa technologia inteligentnej regulacji częstotliwości może wydłużyć około 10-krotny czas pracy i zaoszczędzić dużo pieniędzy;

re. Lepszy efekt leczenia;

Z drugiej strony moc wyjściowa zostanie zwiększona, a jej efektywny wynik można szybko zobaczyć.

II. RF - bardziej komfortowy, bardziej inteligentny

RF, wykorzystujący specjalną technologię czujnika dotykowego, może polecić wewnętrzną procedurę RF, aby rozpocząć i zatrzymać pracę podczas leczenia, normalne RF w stanie roboczym przekaże energię za każdym razem, gdy dotknie skóry lub nie, ale 3D SMART RF tego nie zrobi, ponieważ czujnik dotykowy może wykryć stan, RF działa tylko do momentu, gdy sonda RF dotknie skóry i zaświeci się światło, wtedy energia RF wyemituje się od niskiej do wysokiej, dostosowując się automatycznie do temperatury skóry, co zwiększy współczynnik bezpieczeństwa do w dużym stopniu.

Skutecznie unika dyskomfortu spowodowanego przez jednorodny rozkład częstotliwości radiowej.

Moc wyjściowa bez wyładowania impulsowego i porażenia prądem jest bardziej stabilna i niezawodna, gdy leczona jest na dużej powierzchni ciała

III. Odkurzacz RF do ciała

Energia wielobiegunowa RF przenika przez warstwy skóry, aby selektywnie ogrzewać tkankę skórną i macierz zewnątrzkomórkową, w której osadzone są włókna kolagenowe. Miejscowe ogrzewanie powoduje natychmiastowe skurczenie włókien kolagenowych, a jednocześnie zwiększa metabolizm fibroblastów, przyspieszając w ten sposób produkcję nowego włókna kolagenowego i elastycznego.

Skurcz włókien kolagenu oraz regeneracja kolagenu i elastycznych złogów napinają warstwy skóry, zapewniając gładszą, zdrowszą i młodszą skórę.

IV. Foton LED:

Światło czerwone (650–730 nm):

Stymuluj produkcję kolagenu. Kolagen jest niezbędnym białkiem stosowanym do naprawy uszkodzonej tkanki i do zastąpienia starej tkanki. Najlepsze do cienkich linii, zmniejszania porów, obrzęku po zabiegu.

V. Wielobiegunowy RF dla twarzy i oczu

Ponieważ kolagen brodawkowy skóry właściwej może natychmiast kurczyć się, gdy temperatura mieści się w zakresie od 60 do 70 stopni Celsjusza RF, po zabiegu zmarszczek klient może natychmiast wyczuć efekt ściągania skóry, gdy jest ona podnoszona i ujędrniana. Gdy kolagen jest produkowany w sposób ciągły, grubość i gęstość skóry właściwej skóry brodawkowej można zwiększyć, aby usunąć zmarszczki, wyeliminować blizny, przywrócić elastyczność i połysk skóry oraz sprawić, że będzie blond i gładka. Podczas gdy kolagen jest zwiększany, świeża skóra jest generowana w pozycji operacyjnej, a zmarszczki są usuwane przez dużą liczbę komórek. Ponadto, gdy kora bez elastyczności lub ta z grubą zrogowaciałą warstwą w obszarze ze zmarszczkami zostanie oddzielona, ​​otaczająca skóra również zostanie odnowiona.

VI. Laser Lipo do ciała i kończyn

Lipoliza laserowa zyskuje na popularności jako zabieg na brzuch, ramiona, piersi mężczyzn,

biodra i zewnętrzne uda, a także mniejsze obszary ciała, takie jak zmiana linii żuchwy,

obszar szyi i brody. Niesie mniejsze ryzyko niż tradycyjna liposukcja i jest mniej inwazyjnym zabiegiem chirurgicznym

wymagające mniejszej liczby nacięć i mniej blizn. Stosujemy liposukcję laserową po liposukcji płynnej, aby napiąć skórę.

Jak to działa?
Kawitacja ultradźwiękowa:
Kawitacja oparta na technologii ultradźwiękowej pozwala skoncentrowanej energii strzelać bezpośrednio w określoną strefę pacjenta i jest zdolna do selektywnego niszczenia podskórnych komórek tłuszczowych, pozostawiając niezmienioną skórę, naczynia krwionośne, nerwowe i mięśniowe. Po zniszczeniu tkanki tłuszczowej tłuszcz w postaci trójglicerydów jest uwalniany do płynu śródmiąższowego między komórkami, gdzie są one enzymatycznie metabolizowane do glicerolu i wolnych kwasów tłuszczowych. Rozpuszczalny w wodzie glicerol jest wchłaniany przez układ krążenia i wykorzystywany jako źródło energii, podczas gdy nierozpuszczalne wolne kwasy tłuszczowe są transportowane do wątroby, gdzie są przetwarzane jak każdy inny kwas tłuszczowy - w tym kwasy tłuszczowe z pożywienia. Większość pacjentów wyraźnie widzi pewne zmniejszenie obwodu po jednym zabiegu, ale zaleca się dalsze leczenie.
Lipo Laser (dioda):
Energia lasera Lipo bezpiecznie przenika przez skórę, działając na komórki tłuszczowe (warstwa podskórna). Po przeniknięciu komórki uwalniają kwasy tłuszczowe, wodę i glicerol lub trójglicerydy. Trójglicerydy uwalniane z komórek tłuszczowych i organizmu są wykorzystywane jako źródło energii. Komórki tłuszczowe znacznie się kurczą, co powoduje utratę centymetrów i usunięcie cellulitu.
Odkurzać:
Odkurzacze i specjalnie zaprojektowane rolki do masażu mechanicznego wygładzają skórę, aby ułatwić bezpieczne i wydajne dostarczanie energii cieplnej. Wynik netto zwiększa metabolizm zmagazynowanej energii, zwiększa drenaż limfatyczny i zmniejsza lub zmniejsza rozmiar rzeczywistych komórek tłuszczowych i komór tłuszczowych.
Ułamkowe RF:
Ta technologia implementuje interakcję wielu źródeł RF w celu kontrolowanego dostarczania energii do warstwy rogowej naskórka, naskórka i skóry właściwej. Jednocześnie małe elektrody dostarczają tyle energii, aby osiągnąć pożądany stopień ablacji. Matryca składa się z wielu elektrod tworzących mikro-ułamkową siatkę kropek ablacyjnych dla minimalnego przestoju i szybkiego powrotu do zdrowia.

Aplikacje:

1. Rzeźba ciała, kształt ciała, leczenie cellulitu
2. Drenaż limfatyczny, Przyspieszenie krążenia krwi i promowanie metabolizmu
3. Zmniejsz drobne linie i zmarszczki
4. Podnieś, ujędrnij i rozjaśnij twarz
5. Napiąć skórę pod pachami i nogami
6. Obrysuj i napinaj brzuch po ciąży
7. Traktuj „krepę” jak skórę na dekolcie, szyi, rękach, kolanach itp

vBody

Szczegóły kontaktu
Beijing LaserTell Medical Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Lasertell

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty